• Zadzwoń
    (14) 307 03 03 lub 661 915 664

    Godziny Otwarcia:
    pon. - pt. 8.00 - 16.00

Monitoring wizyjny

CCTV (ang. Closed Circuit Television, czyli Monitoring wizyjny) ma swoje początki w latach 80. XX wieku. Obecnie stanowi jeden z najważniejszych elementów systemu zarządzania bezpieczeństwem w obiekcie. System działania telewizji przemysłowej polega na odbieraniu, przetwarzaniu, archiwizacji oraz wyświetlaniu rejestrowanego obrazu za pomocą współpracujących ze sobą urządzeń.

Zależnie od zapotrzebowania system kamer przemysłowych może zawierać od jednej do kilkuset urządzeń. Obraz wyświetlany jest w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką reakcję w przypadku sytuacji stwarzającej problem w monitorowanym miejscu. Instalowane przez nas systemy dają możliwość obserwacji obiektu z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem Internetu za pomocą komputerów i na urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.

W naszej ofercie posiadamy systemy analogowe o podwyższonej  rozdzielczości AHD, a także nowoczesne megapikselowe IP. Wdrażamy wszelkie systemy opierające się na zaawansowanych technologiach  jak np. system rozpoznawania tablic rejestracyjnych samochodu, czy podążanie za obiektem, a także wiele innych